Kas vienija NOBL TEAM narius? Visi jie jauni, ambicingi, veržlūs ir neabejotinai perspektyvūs! Kiekvienas iš jų "dega" meile ir aistra savo atstovaujamai sporto šakai ir siekia tik aukščiausių rezultatų. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie sportininkų pergalės ir palengvinti jų pasiruošimo kelią. Susipažinkite su NOBL TEAM nariais.

 

Olivija Baleišytė

Profesionali treko bei plento dviratininkė, kuri net 15-ka kartų iškovojo Lietuvos čempionės titulą. Olivija jaunių amžiuje pagerino pasaulio rekordą. Mergina taip pat yra daugkartinė Europos čempionatų bei Pasaulio taurės prizininkė.

 

Giorgi Mačavariani

Giorgi Mačavariani yra ko gero, vienintelis kultūristas Lietuvoje, kuris nevalgo mėsos ir kuris laužo seniai įaugusius stereotipus kulltūtizme. Giorgij yra tituluotas sportininkas: 2019 metų absoliutus kultūrizmo čempionas. Šių metų IFBB Lietuvos čempionate iškovojo 2 vietą kultūrizmo (+90 kg)  kategorijoje.

 

 

Kamila Leonovič

Kamila tik pradeda savo sporto kelionę. Pradėjusi sportuoti treniruoklių salėje vos 16-os metų, po kelių metų jau išbandė savo jėgas fitneso scenoje. 2018 metais pradėjo dalyvauti jaunimo kūno fitneso kategorijoje. Joje iškovojo sidabro bei bronzos medalius. 2019 metais savo jėgas išbandė bikini kategorijoje ir tapo "Vilniaus taurės" bei tarptautinių varžybų Latvijoje "Riga Pearl" antros vietos laimėtoja. 2020 metų Latvijos "Riga Pearl" pirmos vietos laimėtoja, Lietuvos taurės 3 vietos laimėtoja jaunimo kategorijoje.

 

GRĮŽTI Į PUSLAPIO VIRŠŲ